RasmusDigital.cz

Modernizujte své webové stránky s až 50% slevou!

Využijte naši letní super akci! ☀️
Léto je časem, kdy se svět zastavuje a nabízí vám chvíli na relaxaci. Ale víme, že váš podnikatelský duch nikdy nespí, dokonce ani za horkých dnů. Proto jsme pro vás připravili tuto nabídku, abyste mohli své podnikání posunout na další úroveň!

Modernizujte své webové stránky a získejte moderní, responzivní a funkční online prezentaci s neuvěřitelnou 50% slevou! Poutavý design vašeho webu navíc není to jediné s čím vám pomůžeme. Rádi se zapojíme i do psaní textů či brandingu vaší značky. Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci a pojďte s námi posunout své podnikání vpřed. Akce platí pouze do 1. září 2023. 🚀🌐
Rychlé
Cenově dostupné
Responzivní
Webové stránky na míru vaší značce
Webové stránky stavíme vždy tak, aby odpovídaly tomu, co na internetu chcete prezentovat, a to ať už jste veřejně známá osobnost, umělec, nebo firma.

Webové stránky, které tvoříme, jsou individálně přizpůsobeny na každé zařízení tak, aby vždy vypadaly skvěle a na návštěvníky vždy udělaly dobrý první dojem. Když na své návštěvníky zapůsobíte , na řadu pak přichází obsah. Ten si můžete psát buď sami, nebo vám s tím rádi pomůžeme. Korekce textu, strukturalizace obsahu či hledání vhodných slov patří taktéž mezi naši parketu.

Oslovil návštěvníky váš obsah? Pak přichází na řadu to poslední, a tím jsou funkce. Aby jste na internetu byli úspěšní, musí vaše stránky dobře fungovat. A to taktéž není nic, s čím bychom si nevěděli rady. Doplníme vaše stránky o funkční formuláře, rezervace, kalendáře, prémiový obsah, platební bránu či například e-shop. Chtěli byste na webových stránkách něco, co jste zde nebylo uvedeno?
To vůbec nevadí, vytvoříme vám to exkluzivně na míru!
Kvalitní obsah
Skvělé na každém zařízení
Pokročilé funkce
Jaké jsou výhody této akce?

Získejte slevu 50%!

Nabídka platí pouze do 1. září 2023. Vyzvednutí slevy je zcela nezávazné a není nutné ji aplikovat.
Do konce akce zbývá:
  • 00 dní
  • 00 hodin
  • 00 minut

Co následuje?

Získáte slevu

… slevu 50% obdržíte e-mailem, dále bude na vás, zda-li ji budete chtít aplikovat, či ne. Zároveň rádi odpovíme na vaše dodatečné dotazy. Pokud se rozhodnete slevu využít:

Vypracujeme návrh

… na základě vašich představ a očekávání tak, aby výsledek reprezentoval vaši značku.

Představíme plán

… a ukážeme vám, jak proměnit vaše nápady v akce.

Zrealizujeme řešení

… a nastavíme s vámi strategii, nebo za vás rovnou vše připravíme a zařídíme.

Chcete vědět, co dokážeme?

Dejte nám o sobě vědět a připravíme nezávaznou nabídku.