RasmusDigital.cz

Webdesign

Unikátní webové stránky na míru.

Tvorba webových stránek již dnes zdaleka není jen o estetice.

U nás v RasmusDigital tvoříme webové stránky, které nejen dobře vypadají, ale také správně fungují a nabízejí kvalitní obsah pro své návšěvníky. Každý nový web u nás začíná u tužky, kde se design webu plánuje, vytváří se koncepce a organizuje obsah a grafika tak, aby vznikly robustní, responzivní webové stránky.

Naše návrhy webových stránek provázejí uživatele online cestou zákazníka a vytvářejí tak lepší uživatelský zážitek.

Rychlé
Cenově dostupné
Responzivní
Proč na designu webových stránek záleží?
Webové stránky na míru vaší značce

Webové stránky stavíme vždy tak, aby odpovídaly tomu, co na internetu chcete prezentovat, a to ať už jste veřejně známá osobnost, umělec, nebo firma.

Webové stránky, které tvoříme, jsou individálně přizpůsobeny na každé zařízení tak, aby vždy vypadaly skvěle a na návštěvníky působily dobrým dojmem. Když na své návštěvníky zapůsobíte dobrým prvním dojmem, na řadu pak přichází obsah. Ten si můžete psát buď sami, nebo vám s tím rádi pomůžeme. Korekce textu, strukturalizace obsahu či hledání vhodných slov patří taktéž mezi naši parketu.

Oslovil návštěvníky váš obsah? Pak přichází na řadu to poslední, a tím jsou funkce. Aby jste na internetu byli úspěšní, musí vaše stránky dobře fungovat. A to taktéž není nic, s čím bychom si nevěděli rady. Doplníme vaše stránky o funkční formuláře, rezervace, kalendáře, prémiový obsah, platební bránu či například e-shop. Chtěli byste na webových stránkách něco, co jste tu nenašli vyjmenované? To vůbec nevadí, vytvoříme vám to exkluzivně na míru!

Kvalitní obsah
Skvělé na každém zařízení
Pokročilé funkce

Máte vlastní projekt? Dovolte nám vám pomoct...

Rozšiřte své podnikání a zaujměte nové návštěvníky stránek a potenciální zákazníky díky novým, optimalizovaným webovým stránkám.