RasmusDigital.cz

O nás

Jsme digitální agentura, která se nebojí vystoupit z davu

Jsme digitální agentura, zabývající se veškerými druhy prezentace v online světě. Naším klientům poskytujeme široké portfolio služeb, od web designu, přes správu sociálních sítí až k tvorbě videí či zvukovou produkci. Při naší práci je pro nás zásadní, abychom s klientem tvořili jeden tým, abychom tak mohli vyrazit na společnou cestu k budování jejich značky. Naše portfolio se stále snažíme rozšiřovat, abychom vám jako parťák do podnikání mohli nabídnout co nejvíce.

Naše historie

Na českém trhu působíme již od roku 2020, kdy hlavní náplní naší práce byla tvorba webových stránek a internetového obsahu. Koncem roku 2023 jsme prošli kompletním rebrandingem a rozšířili naše portfolio na sociální sítě, audio a video produkci. Ačkoliv naše značka na internetu září pouze pár let, při naší práci čerpáme ze zkušeností, které sahají až do roku 2012. Od našeho vzniku se snažíme spojovat talenty z několika různých oborů, abychom našim klientům poskytli co nejdokonalejší podporu při budování jejich značky.

Náš cíl

Naším cílem je pomáhat společnostem, podnikatelům či tvůrcům budovat a prezentovat jejich podnikání tak, aby se v dnešní době dokázali na trhu odlišit a zaujmout své klienty a zároveň si zachovali to, co odlišuje jejich značku od těch ostatních. Svým klientům nasloucháme a pracujeme společně jako tým, jakékoliv služby vždy stavíme na míru klientovi tak, aby vždy splnily jeho očekávání a nerozbily tak jeho značku. A ať už jste velká firma, nebo pouze drobný živnostník, vždy najdeme způsob jak společně zazářit.

Pár slov od zakladatele
Už od mých 12 let se setkávám s podnikateli, drobnými živnostníky, podnikání jsme měli i v rodině. Za ty léta jsem vystřídal spoustu oborů, poznal spoustu skvělých lidí a viděl tuny božích nápadů, které měly potenciál na trhu prorazit. Často jsem byl však svědkem toho, že podnikatelé či živnostníci, kteří byli skvělí v tom, co dělali, nevěděli, jak to své podnikání, tu svoji značku posunout o úroveň dál. Nevěděli, jak přejít do online světa, jak pracovat se sociálními sítěmi, jak na reklamu či oslovování klientů a nebylo pro ně dostupné si na to najmout profíka.

Ano, objednat si někoho na levné webové stránky nebo si nějaké vytvořit sami je možnost, nicméně dnešní online svět není jen o webových stránkách, ale o celkové prezentaci, o tom, jak máte nastavené své myšlení, svoji značku a o tom, jak chcete, aby vás vnímali vaši klienti. Přeci jen, dnes internet používá téměř každý, lidé jsou zvyklí si přes něj volat, objednávat na něm produkty, sdílet fotky s rodinou a přáteli, a také očekávají, že jejich oblíbená firma pro ně bude v tomto světě taktéž k dispozici. A právě proto jsem založil RasmusDigital.

Chci vám pomoct efektivně budovat vaši značku, ať už jste společnost s celosvětovým dosahem, nebo pouze malý živnostník. Chci každému, kdo k nám přichází s kreativním nápadem, který chce zrealizovat, nabídnout partnerství a zázemí v tom, co dělají, při budování jejich značky v digitálním světě. Chci, aby tu v Česku byl někdo, kdo dostupně pomůže ostatním růst a kdo přispěje k tomu, aby se tu u nás čím dál tím víc z malých nápadů stávaly ty velké.
Matěj Otava
zakladatel RasmusDigital